شرکت مبل نادعلی
فروش و تعمــیرات

تعمیر سرویس خواب

سرویس خواب که امروزه به عنوان عضو جدایی ناپذیر منازل محسوب میشود ممکن است به هر دلیلی از جمله سر و صدای اضافی ، شکستگی ، کهنگی ، رنگ پریدگی و یا تغییر رنگ و پارچه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد .

با توجه به اینکه تعویض سرویس خواب امری پر هزینه است ، تعمیر و نوسازی سرویس خواب به امری شایع و پر طرفدار تبدیل شده است .

ما در ادامه به بخشی از سوالات شما در این موضوع پاسخ خواهیم داد . همچنین میتوانید به صورت تلفنی تماس گرفته و ضمن مطرح کردن سوالات خود از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید .

عناوین

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود

سرویس خواب که امروزه به عنوان عضو جدایی ناپذیر منازل محسوب میشود ممکن است به هر دلیلی از جمله سر و صدای اضافی ، شکستگی ، کهنگی ، رنگ پریدگی و یا تغییر رنگ و پارچه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد .

با توجه به اینکه تعویض سرویس خواب امری پر هزینه است ، تعمیر و نوسازی سرویس خواب به امری شایع و پر طرفدار تبدیل شده است .

ما در ادامه به بخشی از سوالات شما در این موضوع پاسخ خواهیم داد . همچنین میتوانید به صورت تلفنی تماس گرفته و ضمن مطرح کردن سوالات خود از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید .

تعمیر سرویس خواب شکسته شده امکان پذیر است؟

همانطور که قبلا هم توضیح نسبتا مفصلی در مقاله ی تعمیرات نجاری مبل داده ایم ، تمام لوازم چوبی قابل تعمیر است و سرویس خواب هم از این لوازم مستثنی نیست .

تعمیر شکستگی سرویس خواب باید توسط نجار متخصص انجام شود.  در این مورد بسته به صلاح دید نجار ممکن است قطعه ی شکسته شده ، با قطعه ی همانند سازی شده ی جدید تعویض گردد . اما در برخی موارد نیازی به تعویض نیست و محل شکستگی ترمیم میشود.

آیا تعمیر سرویس خواب چوبی و ام دی اف داخل منزل قابل اجراست؟

اکثر سرویس خواب های پر طرفدار ،امروزه از ام دی اف و یا نئوپان ساخته میشود .

در صورتی که ابزار مورد نیاز برای تعمیر سرویس خواب ، به راحتی قابل حمل باشد و همچنین رفع مشکل پیش آمده جدی نباشد ، تعمیر سرویس خواب ام دی اف در منزل امکان پذیر است. اما در برخی موارد به دلیل نبود امکانات لازم از جمله محدود بودن زمان ، ابزار و فضای کافی و همچنین ایجاد گرد و خاک و آلودگی صوتی ، توصیه میشود از تعمیر سرویس خواب خود در داخل منزل اجتناب کنید . ضمن اینکه اگر تعمیر سرویس خواب داخل کارگاه انجام شود ممکن است در کیفیت خروجی تاثیر بیشتری داشته باشد.

آیا سر و صدای اضافی تخت قابل رفع است ؟ دلیل آن چیست؟

تقریبا همه ی ما با صدای آزار دهنده ی جیر جیر تخت خواب آشنایی داریم و دلایل متنوعی ممکن است باعث این سرو صدای آزار دهنده شود . یکی از این دلایل ممکن است سر وصدای ناشی از ساییده شدن فنر های تشک به یکدیگر باشد که با تعویض تشک قابل رفع است . گاهی ممکن است این صدا با قرار گرفتن پایه های فلزی و یا چوبی تخت روی سرامیک ایجاد شود که با قرار دادن تکه ای موکت زیر پایه ها قابل رفع است .  همینطور شل شدن اتصالات و سایش چوب در محل اتصالات ، که به دلیل کهنگی تخت این اتفاق می افتد بسیار شایع است .  برای رفع صدای ناشی از سایش اتصالات تخت ، پیچ های محل اتصال را باز نموده و تکه ای پارچه ی ضخیم را در محل اتصال نصب کنید ؛ به صورتی که از تماس مستقیم دو چوب جلوگیری شود . سپس پیچ های اتصال را محکم ببندید .

تبدیل تخت کودک و نوجوان به بزرگسال قابل اجراست؟ و آیا قابل تعمیر است؟

با توجه به اینکه برای تعویض تخت خواب کودک و نوجوان ، ناچار به تعویض کمد و پاف و بقیه ی اجزای سرویس خواب خواهیم شد و این امری پر هزینه است؛ برخی از تخت خواب های نوزاد و یا نوجوان را که عرض مناسبی داشته باشد را میتوان با کمی تغییرات ظاهری به تخت تک نفره ی بزرگسال تبدیل کرد .

تخت خواب کودک و نوجوان بعد و قبل از اینکه به تخت بزرگسال تبدیل شود قابل تعمیر است.

زمان و هزینه ی لازم برای تعمیر سرویس خواب چقدر است؟

رفع ایراد سرویس خواب ممکن است بین چند ساعت تا چند روز زمان نیاز داشته باشد و با توجه به اینکه زمان و جنس مورد نیاز برای هر تعمیر متفاوت است نمیتوان هزینه ی دقیقی رو اعلام کرد .

به این خاطر پیشنهاد میگردد تصویر سرویس خواب مورد نظر را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی برای اطلاع از قیمت و مشاوره رایگان به شماره تلفن درج شده در قسمت تماس با ما ارسال بفرمایید.

آیا تبدیل تخت کهنه و قدیمی به تخت نو امکان پذیر است؟

قبل و بعد تعمیر سرویس خواب
قبل از رنگ سرویس خواب
قبل و بعد تعمیر سرویس خواب
بعد از تعمیر سرویس خواب

انواع تخت خواب های قدیمی و کهنه ، که از جنس چوب و یا ام دی اف ساخته شده باشند قابل نو سازی هستند .

نحوه ی نوسازی سرویس خواب به این صورت است که ابتدا تعمیرات نجاری انجام شده و سپس رنگ میشود و در صورت پارچه ای بودن تخت، میتوان علاوه بر رنگ پارچه ، نوع دوخت را هم جهت تنوع تغییر داد  .

با این اقدام ظاهر سرویس خواب به کلی دگرگون شده و از نظر فنی تفاوتی با سرویس خواب جدید نخواهد داشت .

آیا رنگ سرویس خواب قابل تغییر است؟

اگر دارای سرویس خواب چوبی یا ام دی اف با روکش چوب هستید، میتوانید رنگ آن را به راحتی تغییر داده و به رنگ مورد علاقه ی خود تغییر دهید . اما بعضی از سرویس خواب هایی که از ام دی اف یا نئوپان ساخته شده اند و دارای روکش ملامینه ، لمینت ، های گلاس و امثال آن هستند ، قابلیت رنگ پذیری نداشته و نمیتوان رنگ آنها را تغییر داد .

آیا میتوان لکه گیری سرویس خواب را در منزل انجام داد؟

راحت ترین و کم هزینه ترین قسمت از تعمیر سرویس خواب ، لکه گیری است.

چون رنگ کمی نیاز دارید ، شما میتوانید به راحتی و در صورت در دسترس نبودن رنگ مخصوص این کار ، با استفاده از لوازم ارایشی این کار را انجام دهید .

فقط کافیست یک لاک همرنگ تخت خواب تهیه کنید و یا با ترکیب چند لاک ، رنگ مورد نیاز خود را بسازید .

اگر تخت خواب شما رنگ طلایی ، نقره ای ، انواع سفید و کرم و یا رنگهای فندقی و گردویی باشد کار شما بسیار راحت بوده و به راحتی میتوانید لکه گیری تخت خواب خود را در منزل انجام دهید.

هزینه ی ترمیم و یا تعویض رنگ یا ورق طلای سرویس خواب چقدر است؟

هزینه ی رنگ شامل دو بخش کلی زیر سازی و رنگ  میشود. مقدار خرابی و مدل سرویس خواب و ابعاد آن و همینطور نوع رنگی که استفاده میشود در هزینه ی رنگ بسیار موثر است .
به طور مثال هزینه ی نصب ورق طلا و نقره بسیار بیشتر از رنگ طلایی و یا پوششی است  .

برای اطلاع از قیمت دقیق سرویس خواب خود ، لطفا عکس تمام اقلام مورد نظر را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ارسال بفرمایید.

تعویض پارچه ی تخت چقدر زمان و هزینه نیاز دارد؟ 

تعویض پارچه نیاز به زمان زیادی ندارد و طی یک الی دو روز میتوان این عمل را انجام داد . اما هزینه های تعویض پارچه به عوامل مختلفی از جمله متراژ ، قیمت پارچه و مدل دوخت بستگی دارد.

اقدامات لازم برای تعمیر چوب و رنگ سرویس خواب چیست؟

برای هرگونه تعمیر سرویس خواب و مبلمان خود ابتدا عکس اقلام مورد نظر را ارسال بفرمایید و بعد از مشخص شدن قیمت ، با توجه به وضعیت موجود جنس و ترافیک سفارشات ، تمام مراحل حمل و نقل سرویس خواب به کارگاه توسط مجموعه ی مبل نادعلی انجام شده و بعد از اتمام مراحل کار ، مجددا به منزل شما منتقل میگردد .

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فرم سرویس مبل نادعلی

شماره تماس

09124534123

عناوین اصلی

اشتراک گذاری از طریق